Datorii
@ tuturor prietenilor, (prieten=oricine citeste sau comenteaza cu buna credinta, indiferent de adevarul sau dreptatea spuselor sale) Blogul este pentru mine un instrument de comunicare cu prietenii, nu de publicitate; imi foloseste, bineinteles, sa lamuresc anumite lucruri (mai mult decat sa-i lamuresc pe altii...) Nu este insa prima, nici cea…
Citește articolul