Dincolo de oglinda
Stimati cititori, nu va speriati! Nu am capatat boala referintelor literare. Voiam numai sa spun ca multi dintre comentatorii de pe acest blog nu mai sunt comentatori pe acest blog. Nu s-au suparat pe mine, nu au plecat in lumea mare ci au trecut in spatele oglinzii pentru cateva zile.…
Citește articolul